StarCraft II

Football Manager 2013 Oyun Hileleri, FM 2013 Oyun Hileleri

Football Manager 2013 Oyun Hileleri, FM 2013 Oyun Hileleri
Oyunumuzda hile diyebileceğimiz küçük ipuçlarını kısa kısa anlayabileceğiniz şekilde özet geçerek yazacağım arkadaşlar. Öncelikle ;

Attack!:

Takımınız arka arkaya yapacağınız 20 rekabet maçında gol skoru alır.

Back Of The Net!:

Takımınız gol atar.

Beating Expectations:

Tüm karşılaşmalarda %90 oranında yönetim güveni kazandırır.

Best In Europe:

En iyi Avrupalı Oyuncu ödülünü kazandırır.

Best In The Business:

10 kez ayın en iyi menejeri ödülü kazandırır.

Best In The World:

Dünyada yılın en iyi oyuncusu ödülünü kazandırır.

Cash To Burn:

Oyuncunuzu 30 milyon euroya satmanızı sağlar.

Champions Streak:

5 farklı ligde kazanan olmanızı sağlar.

Champions!:

Oynadığınız ülkenin şampiyonu olmanızı sağlar.

Childhood Dream:

Favori takımını yönetmek için teklif almanızı sağlar.

Clean Sheet:

gol yemeden maç oynamanızı sağlar.

Club Legend:

Bir kulübü 20 yıl yönetmenizi sağlar.

Comeback King!:

İlk yarı bitmeden 2 veya daha fazla gol atarak maç kazanmanızı sağlar.

Confederations Winner:

konfederasyon kupasını kazandırır.

Cup Glory!:

Bir üst kupayı kazanmanızı sağlar.

Cup Streak:

5 farklı kupa’yı kazanmanızı sağlar.

Do The Double:

Aynı sezonda bir ülkenin hem kupa hem de lig şampiyonu olmanızı sağlar.

Domination:

birbiriniz izleyen 3 ligde şampiyonluk kazandırır.

Double Hat-Trick:

Bir rekabet maçında 6 veya daha fazla gol atmanızı sağlar.

Transfer hilesi


Bu hileyi yapabilmek için seçtiğiniz takımın dışında yeni bir teknik direktörü oyuna dahil ediyoruz ve almak istediğiniz oyuncunun takımının başına getiriyoruz. Daha sonrasında normal oyunumuzla o oyuncuya düşük ücretlerde teklif yapıyoruz. İsterseniz ücreti 0 yapın bu size kalmış. Sonrasında ise 2.eklemiş olduğumuz t.direktöre geçip teklifi kabül ediyoruz ve oyuncuya sözleşmeyi sunuyoruz. Bunu yaparken tabi ki gerçekçi olmayı unutmayın. Büyük oyuncular denk kulüplere transfer olurlar.

Para Kazanma Hilesi


Bu hilemizde de yukarıdaki yöntemi uygulayabiliriz. Örneğin Trabzonspor’u yönetiyorsak 2. ekleyeceğimiz menajeri Real Madrid veya M.City gibi zengin bir kulübün başına getiriyoruz. Ve Trabzonspor’da olan kötü bir oyuncuya teklif yapıyoruz. Çalışma izni durumlarından dolayı kötü oyuncuları 2.plana atabilirsiniz . Kulüpteki tüm parayı o oyuncu için teklif ediyoruz ve sonrasında kendi yönettiğimiz menajere geçip teklifi kabül ediyoruz. Böylelikle klasik bir oyuncuyu milyonlarca euroya satmış oluyoruz.

Takımımızı bu şekilde geliştirebiliriz. Onun harici yeni bir hile ( bug ) ortaya çıkar mı bilmiyoruz. Lakin çıkarsa yazıyı güncel tutacağım yine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Oyun çıktıktan sonra hile programı olan ( kayıtlı oyun editörü ) FMRTE programınıda sizlerle paylaşacağım. O program sayesinde oyunda değiştiremeyeceğiniz hiç bir şey yok ! Bol galibiyetli oyunlar dilerim..

Oyun AçıklamasıFootball Manager, bugüne kadarki en çok satan, en gerçekçi futbol menajerlik oyunudur. Football Manager 2013, Sports Interactive tarafından geliştirilip sunulan oyunun 20. yılını yepyeni özelliklerle kutluyor.

Bu seneki sürüm, tüm dünyada 50'den fazla ülkede istediğiniz takımın yönetimini üstlenmenize olanak sağlıyor ve Avrupa'nın bütün önemli liglerinin yanı sıra 500.000'den fazla gerçek oyuncu ve teknik personeli kapsıyor.

Ayrıca, Kariyer Modundaki yepyeni özelliklerle artık Football Manager deneyimini bambaşka şekillerde yaşayabilirsiniz.

Ana ÖzelliklerMaç MotoruBu sene 3D maç motorunda çok önemli iyileştirmeler yapıldı. Stadyumdan oyuncuların hareketlerine, zekadan topun havadaki hareketine kadar sahadaki her şey artık çok daha gerçekçi görünüyor.

Ayrıca, eklediğimiz yüzlerce yeni animasyon oyunu daha gerçekçi kılıyor; kullandığımız yeni kamera açıları ve başlama vuruşunun ve bitiş düdüğünün gösterilmesi, oyunu televizyondan izlediğiniz hissini uyandırıyor.

Menajer RolleriBaşka bir önemli değişiklik de menajerin ekibinin ciddi ölçüde yeniden yapılandırılmasından ve rollerinin yeniden belirlenmesinden oluşuyor. Bunlardan en barizi, menajerin eğer isterse sözleşme görüşmeleri gibi bazı işlerini devretmesini sağlayan Futbol Direktörlüğü pozisyonunu ilk defa kullanmamız.

Bunların yanı sıra, oyundaki uzman antrenörlük rollerinin sayısını da arttırdık ve hangi antrenörün ne zaman görev yapacağına karar verme konusunda menajere daha fazla esneklik bıraktık. Bu opsiyonun nadir kullanılmasında fayda olmakla birlikte, menajer artık isterse yönetim kurulunun müdahalelerinden de şikayetçi olabilecek.

Ve çok daha fazlası…

Yepyeni bir antrenman sistemi, geliştirilmiş uluslararası menajerlik, basın konferanslarında pek çok yenilik ve yeni bir kullanıcı arayüzü.

YENİ OYNAMA YÖNTEMLERİ…Klasik ve Zor ModlarFootball Manager Classic, Football Manager'ı daha az zaman harcayarak oynamak isteyenler içindir. Oyunun özü tamamen aynıdır; menajer her zaman olduğu gibi bir takımın başına geçer ve istediği seviyede yarışır; ama bu sefer sorumluluklarının bir kısmı ya destek ekibi üyeleri tarafından devralınmıştır ya da tamamen ortadan kalkmıştır.

Örneğin, oyuncu FMC'deki antrenmanlardan hala sorumludur; fakat artık bireysel oyuncu antrenmanları yoktur ve bu iş 'tam takım' düzeyinde yapılmaktadır. Sıra maça geldiğinde ise, takım konuşmaları ya da rakip raporları yoktur; bunun yerine, aynı 3D maç motorunu Kariyer Modunda kullanarak doğrudan maça gidersiniz. Maçlar hızlandırılmış .'sadece önemli anlar' modunda yapılır, ama 'Anında Sonuç' seçeneğiyle bunu daha da hızlandırabilirsiniz.

Football Manager Classic'i tercih eden oyuncular, oyunu oynama şekli açısından da birkaç yeni seçenekle karşılaşacak; tam açık uçlu 'Kariyer' modu ile yeni 'Zor' mod arasında seçim yapabilecekler.

Zor modda oynayan oyuncu, genellikle yarım sezon olan kısa bir süre içinde menajerlik becerilerini sınayacak olan belirli bir durumla karşı karşıya kalacak. Neredeyse tamamı genç oyunculardan oluşan bir takımla kupa kazanabilir misiniz? Ya da yılbaşı yaklaşırken puan tablosunun en altında olan takımınıza yol gösterebilir misiniz?

İlk kez Football Manager Handheld 2012'de kullandığımız Zor Mod o kadar beğenildi ki FMC'de de kullanmaya karar verdik.

Oyun, her biri global liderlik tablosuna yansıtılan ve serbestçe oynanabilen dört ayrı zorlukla geliyor.

Ağ OyunuTamamen yeni bir özellik olan Ağ Oyunu, Steam'in ağ fonksiyonuna tam entegredir; yani oyuncuların arkadaşlarına karşı oyun kurup oynaması daha kolay hale gelmiştir. Ağ Modu aynı zamanda, oyuncuların tek seferlik özel lig ve kupalar oluşturmasına ve kariyer modundaki takımlarını aktarmasına olanak verir; kimin FM takımının daha iyi olduğunu artık kolayca görebilirsiniz.

Steam ile olan sıkı entegrasyon dünya çapındaki liderlik tablolarını yönetmemizi mümkün kıldığından, ne kadar iyi bir menajer olduğunuzu ilk kez gerçekten görebileceksiniz.

Ayrıca 900'den fazla yeni özellik!

PC Sistem Gereksinimleriİşletim Sistemi:

Windows XP/Vista/W7/W8

İşlemci:

XP: 1.6GHz veya üstü. Vista/W7/W8: 2.2GHz veya üstü

Bellek:

XP/Vista/W7/W8: 1.0GB RAM

Ekran Kartı:

128MB *Desteklenen kartlar : (aşağıda)

DirectX®:

9.0c

Sabit Disk:

2GB

Ses:

DirectX 9.0c uyumlu

Yerel Ağ:

TCP/IP uyumlu *Desteklenen kartlar - Nvidia FX 5900 Ultra veya üstü; ATI Radeon 9800 veya üstü; Intel 82915G/82910GL veya üstü.
Tam DirectX 9 uyumlu ekran kartı gerekmektedir.
Daha eski kartlar sadece 2D Match Viewer Mode ile çalışabilir ve desteklenmemektedir.
Daha eski kartlar DirectX 9.0 SDK'nın yüklü olmasını gerektirebilir.

Oyun BilgileriOyunun Adı:

Football Manager 2013, FM 2013

Oyunun Üreticisi, Üreticileri:

Sports Interactive

Oyunun Yayımcısı, Yayımcıları:

Sega

Oyunun Tasarımcısı, Tasarımcıları:

Miles Jacobson

Oyunun Serisi:

Football Manager, FM

Oyunun Platformu:

PC/Mac, iOS, Android, PSP

Oyunun Yayınlanma Tarihi:

2 Kasım 2012

Oyunun Türü:

Spor Oyunu, Simülasyon

Oyunun Dağıtımı:

İndirme, DVD
9 yıl önce eklenmiştir

Benzer İçerikler


- Need For Speed: Most Wanted Oyun Hileleri, Need For Speed: Most Wanted Hileleri
- Crysis 3 Oyun Hileleri, Crysis 3 Hileleri
- Just Dance 4 Oyun hileleri, Just Dance 4 Hileleri
- BioShock Infinite Oyun Hileleri, BioShock Infinite Hileleri
- Assassin's Creed III Oyun Hileleri, Assassin's Creed 3 Hileleri
- Far Cry 3 Oyun Hileleri, Far Cry 3 Hileleri
- Tomb Raider Oyun Hileleri, Tomb Raider 2013 Hileleri
- Call Of Duty Oyun Hileleri, Call Of Duty: Black Ops II Hileleri
- Need For Speed Carbon Hileleri, NFS Carbon Hileleri, Oyun Hileleri
- The Last of Us Oyunu Hileleri, The Last of Us Şifreleri, Oyun Hileleri
Crysis